2 Ağustos 2017 Çarşamba

Chrome İçin Üç Faydalı Eklenti

Opera için yaptık daha fazla kullanıcısı olan Chrome için bu yazıyı yazmamak ayıp olur. Opera için yazdığım yazıdaki eklentilerden Chrome için olanlar da var. Fakat tekrara düşmemek adına farklı üç eklenti sunacağım.

3 Chrome Eklentisi Önerisi


Toby for Chrome

Sekmelerden sekmelere sıçrayan birisi iseniz işinize yarayacak bir eklenti olduğunu düşünüyorum. Başlangıçta sizden üye olmanızı istiyor. Bu basit adımı geçtikten sonra Toby sizlere küçük bir "Nasıl Kullanılır?" turu düzenliyor. 

Toby for Chrome

İnternet sitelerini konu başlıklarına göre sınıflandırıp saklayabiliyorsunuz. Tekrar eklenti menüsüne gelip düzenleme yapmak isterseniz eklenti simgesine sağ tıklayarak "Open Toby" yapın. Buradan tekrar konuları düzenleyebilirsiniz.Checker Plus for Gmail™

Gmail'i aktif kullananlardansanız siz de elektronik postaları anında almak istersiniz. Bu eklenti bu iş için biçilmiş kaftan. Gelen mesajlar bildirim olarak ekranın sağ köşesinde beliriyor. İstersek hiç Gmail'e giriş yapmadan mesajı okuyabilir ve yanıt verebilirsiniz. Size gönderilen Birden fazla e-posta adresiniz varsa onlardan da bu eklenti üzerinden bildirim alabiliyorsunuz.

Checker Plus for Gmail


Emoji Keyboard (2016) by EmojiOne™

Doğrusunu söylemek gerekirse kullanmadığım tek eklenti bu. Kötü olduğunu düşündüğüm için değil. Bu tamgaları sık kullanmadığım için. Sonuçta kullanmayacağımız bir eklenti yükleyerek tarayıcımızı yavaşlatmaya gerek yok.

Emoji Keyboard (2016) by EmojiOne™

Tek tıkla kendi kütüphanesi içerisindeki yüzlerce emojiyi (benim deyimimle tamgayı) sizlere sunuyor. Aradığınızı bulamazsanız hemen arama kutusuna üzgün surat gibi isteğinizi tanımlayan bir ifade yazın. Büyük olasılıkla aradığınızı bulacaksınız.

Eklenti Tıkla


Opera için yazdığım yazı için: Tıklayabilirsiniz

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Rastgele Başlıklar

randomposts
Flag Counter 22.03.2017'den beri tekil ziyaretçi sayısı