4 Mart 2014 Salı

Sanal Ormancıklar

YAZIYA KONU OLAN SİTE KAPANMIŞTIR.       Ormanika ile önceden tanışmıştım ama sonra hiç görüşmedik.Son zamanlarda çeşitli forumlarda gezerken bir üyenin imzasındaki link yoluyla tekrar yolumuz kesişti bu siteyle.

     Siteye sadece E-Posta adresiniz ve ormancığınızın adını yazarak üye oluyorsunuz.Ama ne var ki üye olduktan sonra ve ormancığınızda ağaçlar yetişmeye başladıktan sonra düzenleme yapamıyorsunuz.
Ormancığınızı (aslında başlarken bildiğiniz çöl) "Büyük Adam" yapabilmek için ormancığınıza insanların bakması lazım.Her ziyaretçi girişinde bir fidan ekleniyor veya mevcut ağacınız büyüyor.

Benim ormancığa gitmek için buraya tıklayabilirsin.

Adresimi vermişken söyleyeyim.Adresinizi yani ormanınızın URL'sini kaybederseniz onla bir daha görüşemeyebilirsiniz(geçmişi o kadar sık silmiyorsanız tabi).

Yazımı bitirmeden söyleyeyim linkinizi paylaşırsanız sosyal paylaşım sitelerinde daha çok ziyaretçiye sahip olursunuz.Ben bu yazıyı yazarken bile 15 kişi Ormancığımı ziyaret etmiş ve küçücük fidanım bir Baobab(Olmayabilir de.Oysa ki Küçük Prens ne kadar da yakınıyordu bu ağaçtan).

Şimdi Bu siteden linklere gelelim:

Site adresi için TIKLA


NOT: Site galiba kapatılmış.Bu yazı da burada dursun bari.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Rastgele Başlıklar

randomposts
Flag Counter 22.03.2017'den beri tekil ziyaretçi sayısı